Israeli Medical Protection

סיוע ייחודי לטיפול במשברים ומצבי מצוקה של רופאים ומטפלים לראשונה בישראל הוקם במטרה צוות לטיפול במשברים לטובת הרופאים מטפלים בישראל.

המיזם כולל מעטפת מקצועית של צוות מומחים הכולל עורכי דין מהמובילים בתחום, מומחים בעלי שם מתחום החקירות הפרטיות והמודיעין העסקי ואנשי יחסי ציבור ומנהלי משברים בתקשורת מובילים בתחומם.

האורות האדומים שלנו כלפי הרופאים כוללים:

  1. הרגשת/חווית תחושה לא ברורה?
  2. סיימת טיפול ומשהו בתגובת המטופל לא נראה לך?מלווה אותך תחושה לא נעימה שאפילו לא יכול להסביר למה?
  3. קיבלת איום טלפוני? איום בע"פ? אפילו כזה שאינו משמעותי ואינו ברור
  4. ראית הודעה מוזרה שנקשרה אליך בפייסבוק או אינסטגרם?

מניסיוננו בתחום, מרבית הרופאים לא מסוגלים לזהות את נורות האזהרה הראשוניות המנבאות את העתיד לבוא ומוצאים עצמם חסרי אונים ובמצבי מצוקה אמיתיים המסלימים כמפולת שלגים.

כחלק ממטרות המיזם יעבירו המומחים מטעם מטרה הדרכה ויעוץ לזיהוי אותם אורות אדומים שנוצרים במגע עם המטופל ומצבי סיכון אחרים טרם התהוותם.

רופאים מטפלים ואנשי צוות רפואי חווים אלימות שהולכת וגוברת. אין כמעט יום שלא מתרחש מקרה אלימות מסוג שהוא כנגד רופאים. איומים, הטרדות, תלונות שווא, שימינג גם ברשתות החברתיות ולשון הרע הם מקרים יומיומיים בחיי הרופאים.

שהיא מבורכת לכשעצמה כבר גוררת לתוכה אי הבנות, טעויות קשות, תלונות שווא ניסיונות סחיטה, ואיומים נוספים המגיעים Me Too גם תופעת משלל מניעים וסיבות כולל נקמה, הטרדה וכוונות אפלות נוספות.

אל תוך המצב הכללי הזה נשאבים צוותי הרפואה/מטפלים שנמצאים לרוב במצב של אחד על אחד עם המטופל ואף במגע גופני נדרש. הלכה למעשה הם חשופים ללא כל הגנה בסיסית אל מול אותם האיומים.

לרשות אדם שנקלע למצב סכנה עומדים כל הכלים שהחוק מתיר: צילום, הקלטה, וכל סוג של תיעוד אחר שיעמוד לו לחפותו.עם חוקי הפרטיות הנוקשים שחלים בצדק על עולם הרפואה נמצא הרופא חסר כל יכולת להתגונן!!! כנגד אותה תלונת שווא אי ההבנה ו/או האירוע לכשעצמו.

יש לרופאים איגודים מקצועיים טובים שנותנים ייעוץ כולל
ייעוץ משפטי, אבל כשהרופא נמצא בתוך המשבר זה כבר מאוחר מידי!

השירות שלנו אינו פורמלי ומטרתו העיקרית היא מניעה של הגעה לתוך הליך משפטי.

סיוע לרופאים / מטפלים דרך מתן מענה מידי ופתרונות על תלונות מסוגים שונים ומשונים של מטופלים.

שרות דיסקרטי עוטף הכולל קו יעוץ ותמיכה של 24 שעות , הנותן מענה  למקרים ואירועים אשר גורמים לרואים /מטפלים מתח וחוסר שקט עד כדי חוסר תפקוד

יעדי המיזם: הפסקת שרשרת תגובות העלולות להתפתח במהירות מאי הבנה/בהירות קטנה בין רופא ומטול ועד למצבי קיצון של שיימינג, תלונה ועד משפט ומעצר.
יעדי המיזם: הפסקת שרשרת תגובות העלולות להתפתח במהירות מאי הבנה/בהירות בין רופא ומטופל ועד למצבי קיצון של שיימינג, תלונה ועד משפט ומעצר.

המיזם מעמיד לרשות הרופא חיבור מהיר להתייעצות מיידית עם צוות המומחים שנכנסים במיידי לפעילות , עוטפים את הרופא במגוון תחומי ההתמחות הספציפיים הללו כשהמטרה לסיים במהירות ובדיסקרטיות את אי הבנה /תלונה / שנוצרה עם מטופל ו/או המקורבים לו.

המיזם הייחודי הוקם במטרה בעקבות פניות מרובות של רופאים שנקלעו לתוך משברים שכאלו. חלק לא מועט מהמקרים שטופלו על ידינו נסתיימו עוד בתחילתם ו/או בשלבים הראשוניים של התהוותם

בחירת התיקים, הפרויקטים והלקוחות במטרה הינה סלקטיבית ובררנית ואין אנו מתחייבים מראש על טיפול בכול נושא או מקרה.

להתייעצות דיסקרטית עם צוות המומחים במטרה צור קשר 

בחירת התיקים, הפרויקטים והלקוחות
במטרה הנה סלקטיבית ובררנית ואין אנו מתחייבים מראש לטפל בכל מקרה